ІСТОРІЯ ПІДПРИЄМСТВА

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ГОЛОВНА

   ТзОВ «Галбудзвязок»  провідна компанія в сфері проектування, будівництва та експлуатації телекомунікаційних об’єктів будь якої складності , масштабу та призначення.

 

ТзОВ «Галбудзвязок» засноване у 2000 році  групою фахівців,  для реалізації проєктів по розвитку мережі групи компаній "Фарлеп". Стрімкі темпи галузевого розвитку , масштабність реалізованих пректів, дозволили створити значний технічній потенціал та сформувати команду фахівців високого рівня.

  Тз           Компанія ТзОВ "Галбудз'вязок" надає послуги з проектування , будівництва і обслуговування  споруд зв'язку  з 2000 року. На сьогоднішній день, фахівціями "Галбудзв'язок"  реалізовано понад 9000 проектів по всій території України.

   ТОВ «Галбудзвязок» реалізував наступні проєкти:

 

 

 

Генеральний директор ТзОВ " Галбудзвязок"  Володимир Евстахович Яремко

 

Виконавчий  директор ТзОВ " Галбудзвязок" Шафранюк Богдан Михайлович

 

 

 

 

 

Найбільшу ціність  на підприємстві " Галбудз'вязок" становлять люди. Керівництво постійно демонструє  турботу та підтримку про своїх працівників,  стимулює  фаховий розвиток  та карєрний рість.

    Якщо Ви бажаєте приеднатися до нашої команди --- надішліть нам інформацію про себе у вигляді резюме і ми з Вами обовьязково звяжемося.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Отправка файла на сервер